Blackjack strategija ir gudrybės

Blackjack garsėja kaip žaidimas, kurio metu daugiausiai laimi vistik žaidėjas, o ne lošimo namai. Tad jį vienareikšmiškai galima vadinti žaidėjui draugiškiausiu žaidimu. Tačiau nepamirškime, kad norint laimėti, reikia vistik žinoti, ką daryti – ir tikrai, yra daugybė taisyklių, kurių daugelis žaidėjų net nenutuokia, tačiau būtent jų dėka galite tapti tikru laimėtoju ir nesijausti nevykėliu, praradusiu sunkiai uždirbtus pinigus.

Kaip ir pokeris, Blackjack yra žaidimas, paremtas jūsų turimais įgūdžiais. Jei esate naujokas su nedaug patirties, tiesiog įsidėmėkite žemiau pateiktus patarimus. Kai pradėsite realiai žaisti visos šios taisyklės pasidarys ir logiškos, ir aiškios.

5 taisyklės, kurių visada turite laikytis:

  1. Atsiminkite visas dalinamas kortas. Profesionalai šiam triukui net turi pavadinimus, pasiskolintus iš populiarių filmų, tokių kaip Pagirios, 21, Lietaus žmogus ir pan.
  2. Visada kirskite „minkštai“ ties 17 (pvz.: tūzas ir 6) ir „tvirtai stovėkite“ ties 17 (ar daugiau). Padalinkite tūzus bei aštuonakes, padvigubinkite ties 11.
  3. Niekada nedalinkite nei 5 nei 10. Visada kirskite ranką tarp 12 ir 16, kai dalintojo korta yra 7 ar daugiau.
  4. Nesikoncentruokite į vadinamus šaltą ir karštą stalus. Tai tiesiog mitas. Neieškokite stalo, kuris jums atrodo esantis karštas ir kuris jūsų manymu padarys turtingą.
  5. Apsidraudimas yra nevykėlių strategija. Galite uždėti apsidraudimą, kai dalintojo atversta korta yra tūzas ir manote, kad tiesiog pralaimėsite. Jei pralaimėsite iš tikrųjų, tiesiog atgausite pinigus, tačiau matematiškai tai yra blogas statymas, kadangi tikimybė laimėti bus ne jūsų naudai.

Geriausi būdai laimėti Blackjack

Pripažinkime, tai taip pat yra sėkmės žaidimas, tačiau vistiek turite išlikti aštraus proto, ramūs bei tiesiog mechaniškai skaičiuoti. Būtent kantrybė, ištvermė ir nusiteikimas sekti taisykles leis jums tapti laimėtoju. Ir nesvarbu, ką išgirsite, tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė strategijos tikrai pasiteisina, tad tam tikros taisyklės ir sudaro pagrindinę techniką. Paprastai tariant, Blackjack yra tiesiog matematinės tikimybės, tad norėdami laimėti, atvykite arba žaiskite tiesiog pasiruošę, žinokite ir mokėkite mintinai taisykles, naudokitės gera pasirinkta strategija, vadovaukitės savo protu, o ne širdimi ir nuojauta bei išlikite ramūs, kai pradės kažkas nesisekti.

Jau išsiaiškinome, kad Blackjack yra paremtas tikimybių teorija ir turi daug aiškių ir paprastų taisyklių. Tačiau neišsigąskite, neprivalote būti genijus, kad sugbėtumėte atlikti tam tikrus matematinius veiksmus ir sėkmingai laimėti. Būtent pagrindų žinojimas (kuriuos išvardinome aukščiau) ir yra šio žaidimo laimėjimo sėkmės garantas. Jų laikymasis tiesiog padidins jūsų šansus laimėti.

Internetinio Blackjack laimėjimo strategija

Svarbu nusiteikimas bei jūsų rekacija į reiškinius bei veiksmus, kurių jūs negalite kontroliuoti. Suvaldykite savo nusiteikimą ir suvaldysite bei padidinsite savo šansus laimėti. Nusiteikite, kad pralaimėsite greičiausiai net 70%, t.y. pralaimėsite daugiau rankų, nei laimėsite. Prisėskite prie Blackjack stalo tik tuomet, kai jausitės stipriai pasiruošę ir būsite pilni energijos. Nesiblaškykite, jei matote, kad nesugebate pilnai ir visomis jėgomis sekti bei stebėti žaidimą, tiesiog pasitraukite nuo stalo. Ir niekada, pabrėžiame, niekada nevartokite alkoholio žaisdami Blackjack. Na, ir ne paskutinis, bet ne mažiau svarbus patarimas – niekada neskubėkite ir nesileiskite spaudžiami iš išorės, kad žaistumėte greičiau ir visai nesvarbu, kur žaidžiate, ar realiame ar internetiniame kazino.

Visuomet žaiskite tik su tais pinigais, su kuriais galėsite lengvai atsisveikinti, jei tektų pralaimėti. Tiesiog neleiskite sau lošti iš pinigų, kurie yra skirti esminiams poreikiams patenkinti, tokiems kaip būstas, paskolos, pirkiniai ir t.t. Dar prieš prisėsdami prie stalo nuspręskite, koks yra jūsų bankas, nes tik taip sugebėsite blaiviomis akimis įvertinti rizikas ir nepasiduoti beprotiškam, tačiau nieko gero neatnešančiam azartui. Pasibaigus jūsų numatytai sumai iš karto palikite stalą, eikite pasivaikščioti ar tiesiog darykite ką nors kita, tačiau jokiais būdais negrįžkite prie lošimo. Taisyklės lošimo gali lengvai skirtis, tad prieš pradėdami lošti gerai jas išstudijuokite – galite net pasižymėti ir visada turėti prieš akis. Nepamirškite, kad tiek laimėjimai, tiek pralaimėjimai keičia vienas kitą ir tai tarsi nenutrūkstamas ir nuolatinis ciklas, kaip kokia auganti ir pjaunama žolė. Visuomet statykite daugiau, kai laimite ir mažiau, kai pralaimite. Neleiskite sau įsismarkauti, kai tikrai pralaimite, tiesiog sumažinkite statymus. Palaikydami panašaus lygio statymus, padidinsite tikimybę, kad jūsų strategija susilauks galų gale sėkmės ir galėsite stalą palikti kaip tikras laimėtojas, o ne nervingas žmogus, desperatiškai siekiantis atsilošti. Tikėkite savo sėkme ir tiesiog būkite budrūs.

 

Leave a Reply