Ką reikia žinoti apie futbolo lažybas

Lažybų rūšių yra pačių įvairiausių, tačiau futbolas yra bene pati populiariausia rūšis tarp besilažinančių. Tačiau dauguma norinčių ir pradedančių dalyvauti šiame, galima sakyti, atskirame pasaulyje, visa tai daro be jokios strategijos, iš inercijos, tinkamai nepasiruošę, tad ir rezultatai jų nebūna itin džiuginantys. Kaip ir visur ir su viskuo – tereikia šiek tiek pasidomėti, perprasti keletą taisyklių ir tikrai iš lažybų galėsite pradėti uždirbti, o ne tik prarasti pinigus. Skaitykite toliau ir sužinosite pačias svarbiusias taisykles ir triukus, kurie padės tapti sėkmingiems futbolo lažybose.

Perpraskite lažybas

Jei norite uždirbti pinigų lažindamiesi ilgalaikėje perspektyvoje, turite perprasti tam tikrus pagrindinius principus. Turite suprasti, kaip atlikti kokybišką tyrimą prieš prasidedant žaidimui, apskaičiuoti, kaip veikia rizika ir laimėjimas, peržiūrėti pavyzdžius, išsiaiškinti, kas yra lažybos su trukdžiais ir t.t.

Ir šioje vietoje labai svarbu suprasti, kad lažybos nėra vien tik susijusios su ateities spėjimais, nors dauguma profesionalų lažybose būtent tai ir daro – lažinasi dar neprasidėjus net didžiosioms rungtynėms metinėms ir lažinasi iš palyginti didelių sumų dėl komandų, kurios, pasak jų, ir taps laimėtojos šį sezoną.

Pasirinkite patikimus tarpininkus

Rinkdamiesi tarpininkus, per kuriuos vyksta lažybos, daugelis neįvertina visų faktorių. O tai yra tikrai didelė klaida. Jei pasirinksite teisingai, jūsų lauks ne tik teigiama bei puiki patirtis, bet ir prisijungimo bonusai, jums bus pasiūlytos puikūs tikimybių laimėti procentai, bet svarbiausia, patikimi tarpininkai užtikrina, kad iškilus net ir menkiausiai problemai, galėsite tiesiogiai ir greitai susisiekti su jų klientų aptarnavimo centru ir gauti visus jums rūpimus atsakymus. Jei vistik nepavyks pasirinkti tinkamai, jūsų tiesiog lauks mažesnis, o gal išvis jokio uždarbio iš lažybų ateityje, bei nuolatinis susidūrimas su įvairiomis problemomis.

Profesionalai pataria atsidaryti sąskaitas ne su vienu tarpininku, bet su keliais ar net keliolika. Tuomet visada turėsite galimybę lažintis geriausiomsi sąlygomis ir gausite geriausius lažybų koeficientus. Be bejo, skirtumas bus ne itin didelis, vos kelios dešimtosios, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje net ir kelios nuošimtės pasijaus.

Lažybų rūšys

Atskira tema yra būtent kokias lažybų rūšis pasirinksite skirtingiems futolo mačams. Praktiškai yra bene 7 skirtingi lažybų tipai, kuriuos reikėtų apsvarstyti statant ir lažinantis futbolo mačuose. Pirmiausiai aptarsime vieną iš jų šiek tiek plačiau.

Lažinkitės ir statykite ant tos komandos, kuri įmuš pirmą įvartį. Dauguma besilažinančių dažniausiai atlieka 1×2 statymą aklai, nes tiesiog nežino, kad kitų rūšių lažybos jiems atneštų gerokai didesnę vertę. Pateiksime pavyzdį, kad ir jūs įsitikintumėte, kad tai apie ką šnekame, tikrai veikia. Nėra jokios logikos atlikti statymą ant laiminčios komandos su 1.10 koeficientu. Šiuo atveju jūs tiesiog pastatytumėte ant laiminčios komandos.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į lažinimąsi mačuose ir bendrą  įvarčių skaičių, kadangi tai yra vieni populiariausių tipų lažybose.

Pinigų srauto stebėjimas

Jei norite būti sėkmingas lošėjas, privalote lažybas laikyti savo investicija į ateitį. Svarbu suprasti, kad jūsų veiksmai ir jūsų išlaidų bei pajamų stebėjimas tiesiogiai atsilieps jūsų sėkmei ilaglaikėje perpsektyvoje. Jei vistik nesugebėsite valdyti savo pinigų, tiesiog prarasite logiką ir pasimesite kur kada ir už ką statėte.

Užrašų vedimas

Svarbu ne tik stebėti savo pinigus ir jų srautus, kad sugebėtumėte puikiai valdyti savo laimėjimus, bet taip pat reikia atidžiai sekti sėkmingiausius ėjimus, atliktus praeityje, kaip tai daro geriausi žaidėjai. Paklausite, kam to reikia? Viskas labai paprasta – tokiu būdu galėsite analizuoti jų stipriąsias ir silpnąsias vietas, išsiaiškinti, kur buvo atliktos didžiausios klaidos statant ir galėsite jų vengti. Jei tikrai galvojate apie pelną ilgalaikėje perspektyvoje, tiesiog privalote tai daryti.

Atminkite – pasiruošimas, tikrai geras pasiruošimas jums tikrai atneš sėkmę. Visuomet reikia tikėtis, kad sėkmė aplankys jus su laiku, jei išliksite kantrūs bei nuoseklūs. Nuolatos mokykitės, analizuokite iš naujo ir kelkite klausimus. Sekite ir studijuokite sėkmingus lošėjus ir perimkite geriausią jų patirtį. Tas pats galioja ir stebėjimui komandų, kurios žaidžia atitinkamoje lygoje. Sekite savo rezultatus, mokykitės iš savo klaidų ir stebėkite savo pinigų srautus – sėkmė tikrai bus garantuota ir jus aplankys anksčiau ar vėliau.