Geriausia pokerio strategija

Lošdami visuomet galvojame apie galimus laimėjimus. Normalaus dydžio laimėjimus, kurie lydėtų nuolat ir ištisai. Dažnas lošėjas susiduria su vidutiniais rezultatais ar užstringa ties prasilaužimu tapti tikrai geru žaidėju. Nesijaudinkite, tokioje padėtyje yra daugelis žaidėjų, tad nesate šioje situacijoje vieniši.

Dažniausiai pakanka įsisąmoninti ir atlikti vos keletą nedidelių pakeitimų savo žaidimo strategijoje, kad iš vidutinioko taptumėte tikru nuolat laiminčiu asu. Skaitykite ir įsidėmėkite žemiau aptariamas geriausias ir tikrai veikiančias startegijas, kurios jūsų žaidimą perkels į kitą lygmenį.

Galvokite apie variantus, ne turimas rankas

Vienas lengviausių būdų atskirti vidutinį pokerio žaidėją nuo tikro profesionalo – perprasti, ką jie galvoja, ką jų oponentai turi. Vidutinis žaidėjas tiesiog bandys sugalvoti, kokią specifinę kombinaciją turi jo priešininkas, o profesionalas apsvarstys visas galimas kombinacijas. Geri žaidėjai tiesiog supranta, kad priešininkai gali turėti įvairias kombinacijas ir skirtingu dažnumu, tad tiesiog stengiasi juos įspėti ir pagal tai atlikti savo statymus. Tuo tarpu kiti tieisog bando pasikliauti savo nuojauta, kuri ne visuomet būna teisinga.

Neteikite reikšmės savo mėgstamiausiai kombinacijai

Daugelis žaidėjų turi savo mėgstamiausią kombinaciją. Gavę bent keletą kortų iš jos, jie iš karto užsidega ir nori žaisti toliau. Tačiau dažnai mėgstamos kombinacijos kortos nebūtinai gali sudaryti gerus laimėjimus. Tad jei pastebėjote, kad jūsų rankose atsidūrė jūsų mėgstama kombinacija, viskas gerai, taip gali nutikti daugeliui žaidėjų. Tačiau nesuteikite šiai kombinacijai daugybės vilčių. Pokerio laimėjimas susijęs su matematika ir šaltu protu bei logika, o ne jūsų palankumu vienoms ar kitoms kombinacijoms.

Įsisavinkite nuolatinę strategiją

kitas svarbus patarimas norint tapti puikiu pokerio lošėju (ko gero, tai pats svarbiausias patarimas, kurį apskritai turėtumėte žinoti) – nuolat taikyti laiminčią strategiją. Nėra gerai staiga persigalvoti ir pradėti keisti savo taktiką, jei jums tiesiog nusibodo ar pasidarė nuobodu. Visi tie metai, per kuriuos mokėtės, eksperimentavote ir įgijote patirties, suteikė jums supratimą, kaip žaisti šį žaidimą, kad jis taptų sėkmingas ir uždirbtų pinigus. Tačiau ši laimėjimo strategija pasitvirtina tik tuomet, kai ją taikote visuomet ir kiekvieną kartą žaisdami. Profesionalai savo apsirinktą laimėjimų strategiją taiko nuolat ir ištisai, nepaisydami, kaip dėl to jaučiasi, ar kokie buvo jų pastarieji rezultatai.

Visuomet turėkite priežastį

Didelių sumų ir prizų laimėtojai vistik kartas nuo karto sulaužo savo standartus , sėkmingas strategijas ar taktikas, tačiau visuomet tai darydami, turim tam priežastį. Tad jei pradedate galvoti apie taktikos keitimą vidury žaidimo, visuomet galvokite, ar turite pakankamai gerų argumentų, kodėl nauja sugalvota strategija turėtų būti pelningesnė. Naudokitės smegenimis ir logika ir niekada nepasikliaukite šeštuoju jausmu, kai tieisog galvojate, kad jaučiate, kad turite padaryti vieną ar kitą sprendimą.

Nesėkmingi žaidimai veikia tik jus

Nesėkmė yra tikras pinigų, svajonių bei pokerio karjeros gadintoja. Daugelis žaidėjų praranda savitvardą, kai pradeda stebėti, kad jų žaidimas nėra itin sėkmingas. Tačiau realybė yra tokia, kad kartais tam tikri pokerio žaidimai tikrai bus itin nesėkmingi ir jūs nieko dėl to negalėsite padaryti. Tad tiesiog tai priimkite kaip dar vieną patirtį ir neparaskite šaltos logikos žaidžiant toliau.

Galima sakyti, kad nesėkmingas žaidimas yra būtent tai, kam jūs pasirašote kiekvieną kartą pradėdami žaisti. Kai leidžiate sau prarasti savo emocijų bei jausmų kontrolę ir nustojate laikytis savo strategijos, vienintelis žmogus, kuriam tai pakenkia, esate tik jūs patys. Visos tos valandos, praleistos mokantis ir gerinant savo žaidimo strategiją, bus tiesiog išvaistytos, kadangi nusprendėte duoti valią savo emocijoms. Tiesiog gerbkite savo įdėtą darbą ir išlikite ramūs, kai viskas pakrypsta jums ne itin palankia linkme ir nešvaistykite pinigų, kai matote, kad sėkmė šį kartą jus aplenkė.

Nežaiskite blogų žaidimų

Dar viena klaida, kurią daro dažnas vidutinis žaidėjas ar tiesiog naivus naujokas – pasirenka žaisti su pernelyg gerais nuolatiniais lošėjais. Jei nesugebate prie stalo rasti nė vieno žaidėjo, kuris tai darytų itin prastai, iš karto turite sau užduoti klausimą, ką apskritai veikiate prie tokio stalo. Be abejo, jei žaidžiate pokerį dėl protinių iššūkių ar malonumo, tuomet toks pasirinkimas neturės didelės įtakos, tad šio patarimo galite ir nesilaikyti. Tačiau, jei jūsų tikslas yra laimėti, turite prisiminti, kad niekuomet neuždirbsite žaisdami su itin stipriais ir geresniais už jus žaidėjais prie vieno stalo. Laimėsite būtent prieš tuos žaidėjus, kurie daro akivaizdžias klaidas ir tiesiog netenka savo pinigų. Prisiminkite legendinį posakį – jei per pirmą pusvalandį prie pokerio stalo nesugebate nustatyti, kas yra šio žaidimo nevykėlis, vadinasi tas nevykėlis esate jūs pats.

Ir vistik, skirtumas tarp vidutiniokių ir sėkmingų žaidėjų nėra toks didelis, kaip mano dauguma. Tereikia žinoti vos keletą triukų ir juos nuolat taikyti savo žaidime. Dažnai tai būna susiję tiesiog su šaltesniu, labiau apskaičiuotu žaidimu ir matematine logika. Emocingi ir pernelyg jautrūs žaidėjai, galima sakyti, yra pasmerkti nuolatinei nesėkmei ir pralaimėjimams. Profesionalai žino, kad jų tikslai yra ilgalaikiai ir nepraranda savitvardos, jei kažkas vieno ar kito raundo metu nepasiseka. Jie tiesiog žaidžia toliau, taikydami sėkmingiausias savo strategijas ir tiesiog laimi.