Egzotiški lošimai

Kalbant apie lošimus, pirmiausiai kas šauna į galvą, tai pokeris, ruletė ar garsieji lošimo automatai. Tačiau pasaulyje yra tam tikra lošimų rūšis, apie kurią žino tikrai ne kiekvienas žaidėjas. Mums tai gali skambėti kiek egzotiškai, tačiau, pavyzdžiui, standartiniam australui lažintis krabų lenktynėse yra ganėtinai įprasta ir kasdienė veikla.

Dažniausiai tokie žaidimai nėra legalūs ir peržengia valstybinius įstatymus. Tačiau, nepaisant visų draudimo ir nelegalumo, egzotiniai lošimai egzistuoja ir kviečiame su jais susipažinti.

Lošimų automatai

Pachinko. Šis žaidimų automatas yra miksas gerai žinomo vienarankio bandito bei vertikalaus pinbolo. Žaidimas vyksta tokia eiga –  metaliniai kamuoliai yra sumetami į mašiną iš viršaus ir žaidėjas, naudodamas tam tikras svirtis, reguliuoja šių kamuolių greitį. Kamuoliai rieda žemyn labirintu ir dauguma jų tiesiog nurieda ir vos vienas kitas pataiko į taikinį, kuris užtikrina laimėjimą. Įdomu tai, kad laimėjęs negautumėte piniginio prizo. Rutuliai toliau naudojami žaidime arba yra iškeičiami į prizus. Na, bet prizai yra kiek kitokie, nei mums įprasta, tiesiog smulkmenos, tokios kaip žiebtuvėliai ar kvepalai. Dėl šių prizų pachinko žaidimas dažnai būna įkurtas šalia specialių parduotuvių, kuriose vistik laimėtus prizus galima išsikeisti į pinigus.

Lenktynės

Lenktynės, apskritai, pritraukia daugybę žmonių visame pasaulyje. Geriausiai žinomos ir garsiausios lenktynės yra tiesiog žirgų lenktynės, tačiau, pavyzdžiui Pakistane galite stebėti ir lažintis per asilų lenktynes. Tad atrinkome pačias neįprasčiausias lenktynes, kokias tik galite surasti visame pasaulyje ir pabandyti savo laimę jose.

Tarakonų lenktynės. Šioms lenktynėms naudojami didieji Madagaskaro tarakonai, dažniausiai užaugantys 6-10 cm ilgio. Jie laikomi ne tik greičiausi tarakonai visame pasaulyje, tačiau ir patys greičiausi vabzdžiai visoje mūsų planetoje. Manoma, kad šios lenktynės buvo pradėtos organizuoti Australijoje, mažame Brisbano miestelyje ir jas surengė tiesiog studentai. Šis užsiėmimas pasirodė toks smagus ir uždegantis, kad jas pradėjo transliuoti net nacionalinė televizija. Negana to, tarakonų lenktynės netgi turi savo dieną – sausio 26.

Krabų ir ožkų lenktynės. Šios lentynės yra tradicinė pramoga Trinidado ir Tobago gyventojams (sala, esanti Karibuose). Jos net turi savo specialią vykimo datą – vyksta kasmet per Velykas ir pritraukia ne tik daugybę vietinių, bet ir daugybę turistų iš viso margo apsaulio. Šių lenktynių dalyviai gali atrodyti tikrai juokingi, tačiau būtent šios lenktynės yra itin vertingas verslas Tobage.

Jūrų kiaulyčių lenktynės. Kolumbijos gatvėse dažnai sutiksite šias populiares lenktynes. Taisyklės yra pačios paprasčiausios – ant žemės sustaoma daugybė namelių ir visi, kurie nori dalyvauti lenktynėse, tiesiog lažinasi, į kurį konkretų namelį įbėgs pasirinkta jūrų kiaulytė. Vėlgi, ši pramoga primiausiai buvo sukurta pritraukti turistams, kuriems tokio tipo lenktynės yra įdomios, kad patenkitų smalsumą.

Karvelių lenktynės. Manoma, kad būtent Taivanas yra karvelių lenktynių kilmės šalis. Čia lenktynės tokio pobūdžio rengiamos jau net keletą amžių, tad turi gilias tradicijas bei savo istoriją. Vietiniai organizuoja net po 500 lenktynių kiekvieną savaitę savo saloje ir skaičiuojama, kad saloje, vidutiniškai yra 2-3 milijonai sportinių paukščių. Tokio tipo paukčiai lenktynėms pradedami ruošti išties anksti, vos sulaukę 2,5 mėnesių, o atsidūrę gerose ir profesionaliose rankose, po kelių mėnesių, t. y. būdami maždaug 4 mėnesių amžiaus jau pradeda savo karjerą lenktynėse linksmindami žmones, bei kraudami turtus laimėtojams. Šio tipo lenktynes galime išvysti ir kituose pasaulio kampeliuose bei pasinerti į azarto sūkurį.

 

Leave a Reply